Apie mus

Susipažinkime

susipazinkime

„Komunikaciniai projektai“ subūrė stiprią ir dėl gerų idėjų pamišusią bendraminčių komandą, kuriai patinka nauji iššūkiai, nestandartiniai bei kūrybiški sprendimai. Džiaugiamės, kai kūrybinis eksperimentas pateisina klientų lūkesčius.

Per dešimtį veiklos metų „Komunikacinius projektus“ pusiau juokais esame įvardiję rašymo, renginių ir rūpesčių sprendimo laboratorija.

Rašyti ne daug kas mėgsta, o mums tai yra malonumas – nesvarbu, ar rašytume apie kapitalo atsiperkamumą, ar šunų varžybas. Malonu, kai keliolikos ar keliasdešimties metų patirtį turintys plunksnos broliai apie mus sako: „Ech, tie tikrai gerai valdo plunksnakotį“.

Kartais įmonių strategai prašo sudrebinti kolektyvą, atsisakydami rimtų, solidžių lektorių. Tada atsiraitojame marškinius, neriame į kūrybinį chaosą ir pasiūlome tai, kas patiktų mums patiems. Per renginius aukštyn kojomis apverčiame net puikiai žinomas pasakas: tokiu būdu „7 nykštukai ir snieguolė“ pavirsta į „7 snieguoles ir 1 nykštuką“. Kartais suaugę žaisti mėgsta labiau nei vaikai.

Pasitaiko ir taip, kad iš įmonės vedlių išgirstame raginimą komunikacinę strategiją įgyvendinti ūkiškai, čia, dabar, pažvelgiant gal porai metų į priekį. Mes gerai žinome, kaip susidoroti ir su tokiais rūpesčiais.

Kuo paprasčiau ir ūkiškiau – taip stengiamės dirbti su kiekvienu užsakovu, nesvarbu, ar tai būtų valstybės įmonė, ar itin moderni privati bendrovė.

Komanda

  • Tomas Juknevičius, įmonės vadovas. 10 metų dirbo „Lietuvos ryto“ ekonomikos skyriuje, 5 metus  koncerno „MG Baltic“ atstovu ryšiams su visuomene. 12 metus vadovauja UAB „Komunikaciniai projektai“. Pomėgis – kelionės, verslo mokymai.
  • Živilė Čepaitė, projektų vadovė. Vilniaus universitete įgijo informacijos ir komunikacijos magistro laipsnį, stažavosi Lundo universitete, Švedijoje. Ryšių su visuomene srityje dirba dvyliktus metus. Organizuoja seminarus, veda praktines dalis, kuruoja viešinimo projektus. Pomėgis – kelionės, liaudies šokis, fotografija.
  • Agnė Srėbaliūtė, projektų vadovė ir turinio kūrėja. Baigusi anglų filologiją, įgijusi pedagogės kvalifikaciją ir semiotikos magistro laipsnį. Atlikusi praktiką Maltoje, Italijoje. Žurnalistikos srityje dirba  nuo 2007 m. Pomėgiai: kūrybinis rašymas, dainavimas, literatūra, kelionės, organizacinė ir meninė veikla.